bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 01.03.2016, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: zmiana danych

Wykaz pracowników - Księgowość

KSIĘGOWOŚĆ
Danuta Piotrowska PSP Nr 28
telefon kontaktowy: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
74 641-44-54 Żłobek Samorządowy Nr 4
pokój nr 13
d.piotrowska@cojm.walbrzych.pl
Urszula Pawlicka PSP Nr 5
telefon kontaktowy: Zespół Żłobków Samorzadowych Nr 1
74 641-44-32 PG Nr 6
pokój nr 13
u.pawlicka@cojm.walbrzych.pl
Urszula Kuberacka ZS Nr 1
telefon kontaktowy: ZSP ENERGETYK
74 664-71-80 ZSZS
pokój nr 13
u.kuberacka@cojm.walbrzych.pl
Ewa Gabrowska PSP Nr 17
telefon kontaktowy: Zespół Szkół Nr 5
74 664-71-80
pokój nr 13
e.gabrowska@cojm.walbrzych.pl
Marzanna Arendarczyk PSP Nr 37
telefon kontaktowy: ZSOI
74 641-44-32 PG Nr 1
pokój nr 13
m.arendarczyk@cojm.walbrzych.pl
Ewa Zimowska PSP Nr 23
telefon kontaktowy: Gminny Zespół Szkół Nr 2
74 641-44-51 MOS
pokój nr 14
e.zimowska@cojm.walbrzych.pl
Anna Błaszczyk PSP Nr 2
telefon kontaktowy PSP Nr 30
74 641-44-51
pokój nr 14
a.blaszczyk@cojm.walbrzych.pl
Danuta Kuśpiel PSP Nr 15
telefon kontaktowy: ZS Nr 7
74 641 44 55 PPP
pokój nr 14 Centrum Stomatoliogii Szkolnej
d.kuspiel@cojm.walbrzych.pl
Wioleta Kisiel PSPS Nr 10
telefon kontaktowy: PGS Nr 10
74 641 44 55 ZS Nr 4
pokój nr 14
w.kisiel@cojm.walbrzych.pl
Ewa Śniegowska -Włodarczyk ZS.Nr 2
telefon kontaktowy: ZS Nr 3
74 641 44 57
pokój nr 15
e.sniegowska@cojm.walbrzych.pl
Maria Nanowska PSP NR 6
telefon kontaktowy: PSP Nr 21
74 641-44-30 PG Nr 7
pokój nr 17
m.nanowska@cojm.walbrzych.pl
Agnieszka Nolberczak PS Nr 4
telefon kontaktowy: PS Nr 14
74 641-44-30 PS Nr 17 z Filią
pokój nr 17
a.nolberczak@cojm.walbrzych.pl
Justyna Czekaj Zespół Żłobków Nr 2
telefon kontaktowy:
74 664-71-80
pokój nr 13
j.czekaj@cojm.walbrzych.pl


Opublikował: Krystyna Jakubik
Publikacja dnia: 01.03.2016
Podpisał: Krystyna Jakubik
Dokument z dnia: 01.03.2016
Dokument oglądany razy: 1 166