bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Wykaz pracowników - Księgowość

Imię i nazwisko pracownika Jednostki do Obsługi
1 Ewelina Niemiec IV LO
ŻS Nr 8
telefon kontaktowy: ZSz-P Nr 4
74 641 44 51
pokój nr 1
e.niemiec@cojm.walbrzych.pl
2 Maciej Tomaszewski ZSz-P Nr 3
PSP Nr 28
telefon kontaktowy: ZSP Energetyk
74 641 44 51
pokój nr 1
m.tomaszewski@cojm.walbrzych.p
3 Urszula Kuberacka ZŻS Nr 2
ZSz-P Nr 7
telefon kontaktowy: CSS
74 641 44 32
pokój nr 1A
u.kuberacka@cojm.walbrzych.pl
4 Urszula Pawlicka ZŻS Nr 3
PSP Nr 6
telefon kontaktowy: ZSZS
74 641 44 32
pokój nr 1A
u.pawlicka@cojm.walbrzych.pl
5 Alicja Kawińska żywienie / dochody
telefon kontaktowy:
74 664 71 80
pokój nr 7
a.kawinska@cojm.walbrzych.pl
6 Karolina Bałdyga żywienie / dochody
telefon kontaktowy:
74 664 71 80
pokój nr 7
k.baldyga@cojm.walbrzych.pl
7 Sylwia Ignasiak PSP Nr 26
PSPS Nr 10
telefon kontaktowy: WTZ
74 641 44 55 I LO
pokój nr 9
s.ignasiak@cojm.walbrzych.pl
8 Paula Buka ZŻS Nr 1
PSP Nr 2
telefon kontaktowy: ZSz-P Nr 8
74 641 44 55
pokój nr 9
p.buka@cojm.walbrzych.pl
9 Natalia Foltyniewicz MOS
PSP Nr 23
telefon kontaktowy: ZS Nr 7
74 641 44 55
pokój nr 9
n.foltyniewicz@cojm.walbrzych.pl
10 Magdalena Możdżeń ZSz-P Nr 5
ZSz-P Nr 2
telefon kontaktowy: II LO
74 641 44 54
pokój nr 12
m.mozdzen@cojm.walbrzych.pl
11 Anna Kowalska ZS Nr 5
PPP
telefon kontaktowy:
74 641 44 54
pokój nr 12
anna.kowalska@cojm.walbrzych.pl
12 Maria Nanowska PS Nr 17
ZSz-P Nr 6
telefon kontaktowy: PSP Nr 15
74 641 44 30
pokój nr 16A
m.nanowska@cojm.walbrzych.pl
13 Wioletta Szczęsna ZSz-P Nr 1
ZPS Nr 1
telefon kontaktowy: III LO
74 641 44 30
pokój nr 16
w.szczesna@cojm.walbrzych.pl


Opublikował: Patrycja Ściborska
Publikacja dnia: 26.09.2023
Podpisał: Patrycja Ściborska
Dokument z dnia: 26.09.2023
Dokument oglądany razy: 2 783