bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Wykaz pracowników - Księgowość

1 Agnieszka Szyszka PSP Nr 5
tel. kontaktowy: PSPS Nr 10
74 641 44 54 WTZ przy PSPS 10
pok. nr 1 ZS Nr 7
a.szyszka@cojm.walbrzych.pl
2 Ewelina Niemiec ŻS Nr 3
tel. kontaktowy: ZS Nr 3
74 641 44 54 ZS Nr 5
pok. nr 1
e.niemiec@cojm.walbrzych.pl
3 Magdalena Możdżeń ZSz-P Nr 2
tel. kontaktowy: PSP Nr 23
74 641 44 51 ZS Nr 4
pok. nr 1A
m.mozdzen@cojm.walbrzych.pl
4 Maciek Tomaszewski Zsz-P Nr 4
tel. kontaktowy: PPP
74 641 44 51 dochody – ZszP 1 i 5
pok. nr 1A
m.tomaszewski@cojm.walbrzych.pl
5 Maria Nanowska PS nr 17
tel. kontaktowy: PSP Nr 15
74 641 44 30 PSP Nr 21
pok. nr 2
m.nanowska@cojm.walbrzych.pl
6 Agnieszka Nolberczak PS Nr 4
tel. kontaktowy: PSP Nr 2
74 641 44 30 PSP Nr 26
pok. nr 2 ZSP Energetyk
a.nolberczak@cojm.walbrzych.pl
7 Alicja Kawińska żywienie / dochody
tel. kontaktowy:
74 641 44 30
pok. nr 2
a.kawinska@cojm.walbrzych.pl
8 Urszula Kuberacka ZŻS Nr 2
tel. kontaktowy: PSP Nr 37
74 664 71 80 ZS Nr 1
pok. nr 6
u.kuberacka@cojm.walbrzych.pl
9 Urszula Pawlicka ŻS Nr 7
tel. kontaktowy: ZŻS Nr 3
74 641 44 32 PSP Nr 6
pok. nr 6 MOS
u.pawlicka@cojm.walbrzych.pl
10 Agnieszka Walkowiak-Bieniek PS Nr 14
tel. kontaktowy: Zsz-P Nr 5
74 641 44 32 projekty unijne
pok. nr 6
a.walkowiak@cojm.walbrzych.pl
11 Dorota Górska zmiany / plany
tel. kontaktowy:
74 641 44 55
pok. nr 12
d.gorska@cojm.walbrzych.pl
12 Danuta Kuśpiel Zsz-P Nr 3
tel. kontaktowy: PSP Nr 28
74 641 44 55 CSS
pok. nr 12
d.kuspiel@cojm.walbrzych.pl
13 Ewa Śniegowska-Włodarczyk Zsz-P Nr 1
tel. kontaktowy: ZS Nr 2
74 641 44 57 ZSZS
pok. nr 12
e.sniegowska@cojm.walbrzych.pl


Opublikował: Patrycja Ściborska
Publikacja dnia: 29.08.2019
Podpisał: Patrycja Ściborska
Dokument z dnia: 01.03.2016
Dokument oglądany razy: 1 297